הזדמנויות זיכיון במייק'ס פלייס

זיכיון במייק'ס פלייס

מייק 'ס פלייס - בר מסעדה המשלב חברים טובים, הופעות חיות, ושידורי ספורט. בילוי ללא הפסקה באווירה בין לאומית. מוכר כסגנון חיים "Corporate Rolling Stones" וידוע בזכות השרות האדיב והחם היוצר הרגשה של משפחה בקרב הלקוחות הקבועים וצוות העובדים המכונים ""Iregulars.

קונספט מקורי וייחודי, השפעות אירופאיות ואמריקאיות, שפע של עץ ועיצוב חמים ומזמין. טכנולוגיה עדכנית של מסכים וטכניקות תאורה מודרניות, יוצרות תחושה נעימה וחברותית, מתובלת בניחוחות של בירה. ברשת משודרים על בסיס קבוע שידורי ספורט מהארץ והעולם ומוצגות הופעות חיות של להקות מקומיות.

ענף המסעדנות בישראל מגלגל כ10 מיליארד שקל מדי שנה. כ - 150אלף אנשים עובדים בענף המסעדות, מה שהופך את הענף למעסיק השני בגודלו בישראל אחרי המדינה עצמה.

כמו בעולם גם כאן מודל הזיכיון משתלט על עולם חיי הלילה. ניצול השילוב בין מותג מצליח, חברת ניהול מנוסה וזכיין הם הדרך הבטוחה ביותר להגשים את החלום ולהיכנס לתחום.

סניפי הרשת משרתים אלפי לקוחות ביום כאשר מעל ל-50% מהלקוחות הינם לקוחות קבועים ונאמנים המבקרים את סניפי הרשת בתדירות גבוהה.


רשת מייק'ס פלייס בעלת שם ומוניטין עולמי ומציבה את סטנדרט הבילוי בישראל במשך למעלה עשרים שנה.

אנו מציעים הזדמנות אמיתית לנצל את נקודות החוזק של מערכת שהוכיחה את היכולת לספק בר מסעדה מהנה וידידותי באופן עקבי.

כזכיין של מייק'ס פלייס, אתה תמלא דרישת שירות ואירוח קיימת. מייק'ס פלייס חותרת להעניק ללקוחותיה את כל דרישות הבילויים במקום אחד, באווירה ידידותית ונוחה באיכות גבוהה. אנחנו בנינו מוניטין של כל יום הוא מסיבה יחד עם איכות ללא פשרות. המשימה שלנו היא "לגרום ללקוחות שלנו לאוהב אותנו".

כשאתה חקור ומעריך את ההזדמנויות שעומדות לרשותך, כדאי שיהיה לך תכנית בראש. מהם היעדים פיננסיים שלך ואיזה אורח חיים אתה רוצה? התכנית צריכה לענות על הצרכים שלך, מה אתה אוהב ולא אוהב, מה היכולת הפיננסית שלך, ואיך כל הזדמנות עסקית יכולה לספק את הצרכים הללו.

שקול את המודל העסקי המוכח של מייקס פלייס עם למעלה עשרים שנות ניסיון. כזכיין של מייק'ס פלייס תקבל תמיכה מתמשכת. אתה תהיה בעסק בשביל עצמך אך לא לבדך. היועצים המנוסים של מייקס פלייס יעזרו לך להרחיב את פעילות העסק שלך ולהפוך אותו ליעיל יותר.

שקול את המודל העסקי המוכח של מייקס פלייס עם למעלה עשרים שנות ניסיון. כזכיין של מייק'ס פלייס תקבל תמיכה מתמשכת. אתה תהיה בעסק בשביל עצמך אך לא לבדך. היועצים המנוסים של מייקס פלייס יעזרו לך להרחיב את פעילות העסק שלך ולהפוך אותו ליעיל יותר.

אתה לא צריך ניסיון בברים או מסעדות בכדי למקסם את הביצועים שלך עלפי המודל עסקי של מייק'ס פלייס.תכנית ההכשרה תספק לך את הביטחון לשלוט בפעילות של הסניף שלך. כבעל עסק תידרש להשתמש בכל הכישורים שלך ולהתבסס על ניסיון קודם שלך.

טכניקות השיווק הייחודיות אך הפשוטות של מייק'ס פלייס יעזרו לך לרכוש לקוחות חדשים.הניסיון של תקופת ההכשרה התפעולית תעזור לך לשמר את הלקוחות שלך ותגרום להם לחזור שוב ושוב.

בעלות על עסק משלך תהיה מלהיבה ומאתגרת. תוכל לבחון את היכולות שלך בתחומים רבים. תלבש כובעים רבים, מתפעול לשיווק לפיננסי. אתה תיהיה אחראי, קביעת סדרי עדיפויות תוך כדי שאתה מחפש דרכים להרחיב את העסק שלך ולהגשים את החלום שלך. כבעל סניף מייק'ס פלייס אתה תקבע לעצמך את הזמנים. אתה יודע מה אתה צריך לעשות. יהיה עליך להחליט אם אתה רוצה לקחת את אחר הצהריים חופש ואם אתה יכול לתת לעצמך להעלאה

הגשת בקשה לקבלת זיכיון ממייק'ס פלייס לא יכולה להיות קלה יותר. צוות המקצועי שלנו יסייע לך בתהליך כולו. כדי להתחיל את התהליך, לחץ על הקישור למטה.

אתר זה מאובטח וכל מידע שתעניק הנו חסויה.
מוכן לעשות את הצעד הבא? השלם את טופס הבקשה לקבלת זיכיון.

לחץ כאן

Copyright 2013 Mike's Place Franchising, Inc. - All Rights Reserved